Gästabudsslaget 2021-2022

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Gästabudsslaget 2021-2022

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Gästabudsslaget 2021-2022:

  Namn Klubb Start
1. Anders Hagberg BK Brio Söndag 2 januari 10:00
2. Andreas Forsgren BK Brio Måndag 3 januari 18:30
3. Andreas Svensson BK Kamraterna Tisdag 28 december 18:30
4. Anna Staflund BK Brio Söndag 2 januari 13:00
      Torsdag 6 januari 13:00
5. Anna Söderqvist BK Brio Måndag 3 januari 18:30
6. Anna-Greta Bergström Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
7. Bengt-Ove Gustavsson Nyköpings BS Tisdag 28 december 18:30
      Söndag 2 januari 13:00
8. Björn Moberg Nyköpings BS Tisdag 28 december 18:30
      Söndag 2 januari 13:00
9. Carina Haglund BK Brio Måndag 3 januari 18:30
10. Christer Paulin BK Brio Måndag 3 januari 18:30
11. Daniel Svahn BK Nobel Torsdag 6 januari 10:00
      Torsdag 6 januari 13:00
12. Daniel Öberg BK Kamraterna Tisdag 28 december 18:30
13. Erik Granhagen BK Brio Måndag 3 januari 18:30
14. Filip Wilhelmsson BK Kaskad Torsdag 6 januari 10:00
      Torsdag 6 januari 13:00
15. Giggie Bengtsson BK Örnen Måndag 27 december 18:30
16. Gunnar Bergström Mini Arccus Club Torsdag 6 januari 10:00
17. Helena Ohlsson BK Brio Måndag 3 januari 18:30
18. Jan Ågren Mini Arccus Club Måndag 27 december 18:30
19. Joakim Stålbrand BK Brio Måndag 3 januari 18:30
20. Johan Ekström BK Brio Måndag 27 december 18:30
      Torsdag 6 januari 13:00
21. Jonny Fransson BK Brio Måndag 3 januari 18:30
22. Kent Carlsson Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
23. Kent Wäppling Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
24. Kim Mattsson Zorrow Club Söndag 2 januari 10:00
      Söndag 2 januari 13:00
25. Kjell Eriksson Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
      Söndag 2 januari 10:00
      Torsdag 6 januari 10:00
26. Kjell Olander Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
27. Kurt Söderström Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
28. Laila Jonsson BK Brio Måndag 3 januari 18:30
29. Leif Johansson Vingåkers BK Onsdag 29 december 18:30
30. Linus Endahl BK Brio Måndag 3 januari 18:30
31. Marcus Bäck Vingåkers BK Onsdag 29 december 18:30
32. Martin Björk Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
33. Mathias Lundqvist Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
34. Michael Wittendorff BK Örnen Måndag 27 december 18:30
35. Mikael Rönnbäck BK Domino Söndag 2 januari 10:00
36. Mikael Stålbrand BK Brio Måndag 3 januari 18:30
37. Niklas Ek Stureby BK Tisdag 28 december 18:30
38. Nora Johansson Spader Dam Torsdag 6 januari 10:00
      Torsdag 6 januari 13:00
39. Olof Öhman BK Brio Måndag 3 januari 18:30
40. Peter Carlberg Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
41. Peter Sipos Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
      Torsdag 6 januari 13:00
      Fredag 7 januari 13:00
42. Rasmus Carlsson Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
43. Rasmus Samuelsson BK Örnen Måndag 27 december 18:30
      Tisdag 28 december 18:30
44. Rickard Lundström Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
45. Robert Takacs BK Brio Måndag 3 januari 18:30
46. Sebastian Jansson BK Brio Måndag 3 januari 18:30
47. Stefan Eriksson Vingåkers BK Onsdag 29 december 18:30
48. Stefan Eriksson Vingåkers BK Onsdag 29 december 18:30
49. Stefan Jönsson BK Vallonen Måndag 27 december 18:30
50. Stefan Lagfalk Zorrow Club Söndag 2 januari 10:00
      Söndag 2 januari 13:00
51. Susanne Paulin BK Brio Måndag 3 januari 18:30
52. Ted Bermell Katrineholms AIK Måndag 27 december 18:30
53. Tilde Eliasson B-K Eva Torsdag 6 januari 13:00
54. Tobias Andersson Mini Arccus Club Onsdag 29 december 18:30
55. Tord Sjögegård BK Brio Måndag 3 januari 18:30